Formularz

Szanowni Państwo,

Skończyliśmy budowanie portalu związanego z ekologią dookoła działania firmy. Ponieważ poza bazą wiedzy, która będzie tam prowadzona na bieżąco chcemy także, aby było to miejsce gdzie będziemy prezentować oraz promować firmy biorące udział w projekcie Zielona Firma. Będzie to bezpłatne narzędzie promocji dla firm z nami współpracującymi. Chcąc jak najlepiej zaprezentować Wasz obiekt prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się pod poniższym linkiem.

Poza opisem Państwa obiektu oraz zdjęciami, portal będzie dawał możliwość bezpośredniego kontaktu osób zainteresowanych z Wami poprzez zamieszczony adres strony lub adres e-mail.

Portal będzie dla Was miejscem, gdzie zgromadzimy przydatne informacje oraz nowości, które mogą być interesujące oraz przydatne w Waszej codziennej pracy. Dostępne będzie także forum, gdzie zarejestrowani uczestnicy będą mogli prowadzić dyskusje i wymieniać się doświadczeniami.

Przesłanie danych o Waszym obiekcie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie zamieszczonych danych zgodnie z regulaminem portalu zielonafirma.org oraz wykorzystanie ich w celach promocyjnych zgodnie z zasadami portalu zielonafirma.org.

Dziękujemy za pomoc i współpracę.


  Nazwa obiektu (Wymagane)

  Adres e-mail (Wymagane)

  Strona internetowa

  Strona Facebook

  Inne strony związane z obiektem (Twitter, Instagram itp.)

  Kategorie obiektu (można zaznaczyć kilka):

  Opis infrastruktury obiektu

  Ilość pokoi

  Krótka prezentacja obiektu/atuty

  Otrzymane certyfikaty i wyróżnienia

  Zdjęcia obiektu:


  .