Centrum Wczasowo-Lecznicze Solar Spa

ul. Zdrojowa 4
34-460 Szczawnica
Recepcja Hotelu – Rezerwacje
tel. 18 262 08 10
tel.kom 600 404 100
e-mail: recepcja@solarspa.pl
www.solarspa.pl

Facebook Google+ Twitter

OFERTA

Hotel Solar jest nowoczesnym komfortowym i jedynym czterogwiazdkowym obiektem w Szczawnicy. Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, pokojach typu studio oraz klimatyzowanych pokojach lux i apartamentach. Ponadto w ośrodku znajduje się doskonale wyposażona strefa wellness & spa oraz Centrum rehabilitacyjne, specjalizujące się w terapii manualnej i leczeniu bólu.

Najatrakcyjniejsza jest lokalizacja naszego hotelu znajdującego się w samym sercu Szczawnicy – Zdroju pośród zieleni parku uzdrowiskowego która sprzyja zarówno aktywnemu jak i spokojnemu wypoczynkowi.

Niewielka odległość – 200 m, jaka dzieli nasz hotel od centrum Szczawnicy i wyciągu krzesełkowego na Palenicę (4700m tras narciarskich), oraz Czorsztyn SKY /20 km/ sprawi, będą Państwo mogli korzystać i spędzać aktywnie czas w Szczawnicy zarowno zimą jak i latem.

Oferta nasza skierowana jest do wszystkich chcących miło spędzić czas, poznać piękno Pienin, uprawiać czynny wypoczynek korzystając nie tylko z doskonałych tras narciarskich ale i spacerowych. W kompleksie hotelowym znajduje się park wodny z licznymi atrakcjami.

Szczególnie polecamy naszą restaurację hotelową gdzie serwujemy potrawy kuchni pienińskiej, pośród których prym wiodą dania z jagnięciny, będące specjalnością szefa kuchni.

 

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

Hotel Roku 2010 i 2011

 

ZDJĘCIA