Folwark Zalesie W.Łazarski, A.N. Michalscy Sp. j.

Grajów 150
32-020 Wieliczka
tel. +48 12 271 28 93
tel./fax +48 12 271 37 14
e-mail: biuro@folwarkzalesie.pl
www.folwarkzalesie.pl

Facebook Google+ Twitter

OFERTA

Całkiem inny świat, a tylko 25 km od Rynku Głównego w Krakowie i 10 km od Kopalni Soli w Wieliczce, w kierunku Dobczyc. Dojazd bardzo piękną trasą widokową przez Pogórze Wielickie.

Folwark Zalesie położony jest na wzgórzu, z którego otwiera się panorama na całe Beskidy, z piękną Babią Górą, Zalewem Dobczyckim i Tatrami w tle. Ze wszystkich stron budynki otoczone są przez lasy, pola i łąki – 30 hektarów naszego terenu, który oddajemy do Państwa dyspozycji na organizację różnego rodzaju eventów typu outdoor , w postaci koncertów, pikników czy imprez integracyjnych. Oferujemy Państwu również 4- hektarowy Driving Range Zalesie, idealny do nauki gry w golfa z możliwością organizacji lekcji z zawodowym instruktorem.

Folwark Zalesie ma 200 letnią historię i jest miejscem, w którym przez lata powstawały kolejne budynki, tworząc ciekawe formy architektury wiejskiej. W 2001 roku budynki zostały zaadaptowane na komfortową bazą noclegową i folwarczną restaurację, w której serwujemy tradycyjną kuchnię polską oraz europejską. Oddalenie od miasta stwarza idealne warunki zarówno do organizacji konferencji i szkoleń, jak i do aktywnego wypoczynku.

W parterze znajdują się cztery sale, które mogą być łączone lub dzielone i tym samym stają się odrębnymi obiektami z niezależną salą restauracyjną i salą taneczną oraz węzłem sanitarnym. Połączone sale na jednym poziomie mogą pomieścić na przyjęciu zasiadanym do 700 osób. Centrum Kongresowe w połączeniu z pozostałymi salami daje możliwość organizacji eleganckiej kolacji zasiadanej nawet dla 1500 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane.

Na wjeździe poniżej Folwarku znajduje się duży utwardzony parking, z odpowiednim placem manewrowym, na którym może swobodnie zaparkować nawet kilkadziesiąt autokarów lub kilkaset samochodów osobowych.

Oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczony zespół ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę oraz są otwarci na nowe wyzwania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.
 

ZDJĘCIA