Hotel i Restauracja „Stary Młyn”

ul. Rzeszowska 1
39-120 Sędziszów Małopolski
e-mail: recepcja@hotelstarymlyn.com.pl
www.hotelstarymlyn.com.pl

Facebook Google+ Twitter

OFERTA

Umożliwiając komfortowy wypoczynek oraz dogodne warunki pracy oddajemy do dyspozycji Państwa ponad 50 miejsc nolegowyh w pokojach jedno-, dwu- lub czteroosobowyh. W trosce o Państwa wygodę wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, telefon, bezprzewodowe łącze internetowe oraz telewizor z możliwością odbioru programów satelitarnych.

Światło i kolory przeszłości, kameralna sceneria wnętrza nawiązująca do tradycji regionalnych a do tego miła obsługa – to wszystko znajdziecie Państwo w wyjątkowej Restauracji Drewnianej. Tutaj może odbyć się uczta dla ciała i ducha, romantyczne spotkanie we dwoje lub biesiada w staropolskim stylu. Oddając się w ręce naszych kucharzy, weźmiecie udział Państwo w mistrzowskiej podróży kulinarnej w poszukiwaniu nieznanego oblicza tradycyjnych smaków. Szeroka gama dań kuchni polskiej oraz europejskiej, Bar sałatkowy serwujący codziennie różnorodne, świeże surówki, będące uzupełnieniem dań głównych, jak również starannie wyselekcjonowane wina z różnych regionów świata zaspokoją gusta nawet najwybredniejszych smakoszy.

Eleganckie stylowe wnętrza oraz profesjonalne zaplecze restauracyjne pozwolą nam stworzyć wykwintne bankiety, firmowe imprezy integracyjne oraz niezapomniane przyjęcia okolicznościowe (wesela, chrzciny, komunie) do 170 osób. Całość usługi dopasowujemy konwencją oraz charakterem do indywidualnych życzeń i upodobań naszych gości.

  • SALA BALOWA do 170 osób,
  • SALA BANKIETOWA w połączeniu z SALĄ WITRAŻOWĄ do 130 osób

Kompleks hotelowo-restauracyjny „STARY MŁYN” położony jest w miejscowości Sędziszów Małopolski, w województwie podkarpackim, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, przy międzyna- rodowej trasie E4 wiodącej z Wrocławia, przez Kraków, Rzeszów do Medyki.

Wesela organizowane w okresie:
OD LISTOPADA DO LUTEGO (z wyłączeniem Świąt i Nowego Roku)
PROPONUJEMY: MENU WESELNE OD 130,00 PLN/ 1 osoba (BEZ CIAST). Powitanie lampką szampana, obiad: zupa i danie gorące, deser , zakąski zimne, 3 gorące kolacje, owoce, napoje zimne i gorące – bez ograniczeń.

Wesela organizowane w okresie:
OD LISTOPADA DO KOŃCA MARCA: BECZKA PIWA 30L.

Wesela organizowane w okresie:
OD LISTOPAD DO MARCA (z wyłączeniem grudnia)
PROPONUJEMY: POWYŻEJ 40 OSÓB 0,5 L ALKOHOLU NA PARĘ, OD 60 OSÓB 0,5 L ALKOHOLU NA PARĘ I DO WYBORU: FONTANNA CZEKOLADOWA lub FONTANNA ALKOHOLOWA

Wesela organizowane W SALI BANKIETOWEJ PROPONUJEMY: ALKOHOL 0,5l NA PARĘ

Wesela organizowane w NIEDZIELĘ PROPONUJEMY: ALKOHOL 0,5l NA PARĘ POWYŻEJ 80 OSÓB FONTANNĘ ALKOHOLOWĄ.

PROPOYZJE WZAJEMNIE NIE DUBLUJA SIĘ
 

ZDJĘCIA