Hotel Logos***

ul. Szujskiego 5
31-123 Kraków
tel. +48 12 631 62 00, fax +48 12 632 42 10
e-mail: rezerwacja@hotel-logos.pl
www.hotel-logos.pl

Facebook Google+ Twitter

OFERTA

Dyskretnie usytuowany w centrum Krakowa, elegancki hotel zaprasza do wypoczynku gości podróżujących wraz z rodziną oraz klientów biznesowych. Gwarantujemy kameralną atmosferę i profesjonalną, życzliwą obsługę.
Hotel zwraca uwagę efektowną nową fasadą, wyróżniającą się wśród otaczających go kamienic. Ze względu na położenie w niedalekim sąsiedztwie uczelni wyższych, a także Audytorium Maximum UJ cieszy się popularnością wśród gości konferencyjnych. Posiada 49 komfortowo urządzonych pokoi z bezpłatnym dostępem do internetu bezprzewodowego.

Oferujemy:

  • Restaurację serwującą kuchnię fusion i dania kuchni polskiej oparte na oryginalnych
    recepturach i naturalnych składnikach.
  • 2 klimatyzowane sale konferencyjne z wyposażeniem
  • Pokoje 1, 2, 3 osobowe, oraz pokój dla niepełnosprawnych
  • Bezprzewodowy internet
  • Saunę fińską
  • Masaże relaksacyjne

Elegancki hotel w Krakowie zaprasza! Hotel w centrum Krakowa, ze względu na swoją lokalizację, to idealne rozwiązanie zarówno dla Gości indywidualnych jak i biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą okolicznościową i rabatową. Logos Hotel Kraków, mieści się w centrum miasta, przy ulicy Szujskiego 5. Lokalizacja sprzyja zwiedzaniu i odkrywaniu pięknego miasta. Wystarczy wspomnieć, że Hotel usytuowany jest w odległości 800 m od Zamku na Wawelu oraz 600 m od Starego Rynku. Hotel posiada do dyspozycji swoich Gości 49 przytulnych i eleganckich pokoi. Rozkład jest funkcjonalny i praktyczny, aby pobyt w hotelu sprzyjał relaksowi. Logos Hotel Kraków gwarantuje przyjemną i pomocną obsługę.

Gorąco polecamy naszą restaurację serwującą kuchnię fusion. Nasze wyśmienite śniadania sprawiają Gościom wiele przyjemności. Jeżeli więc: Hotel, Centrum, Kraków – to tylko Logos!
 

ZDJĘCIA