Hotel Vis à Vis Łańcut

Pl. Sobieskiego 14
37-100 Łańcut
Recepcja i rezerwacje noclegów
tel: +48 17 225 01 65
tel kom: +48 660 733 828
e-mail: recepcja@visavis-lancut.pl
www.visavis-lancut.pl
Kategorie obiektu: Restauracja, Hotel, Noclegi
Facebook Google+ Twitter

OFERTA

Hotel Vis a Vis ŁAŃCUT oddaje do Państwa dyspozycji 17 pokoi dzielących się na pokoje standardowe, pokoje Deluxe oraz Duży Deluxe. W swojej ofercie posiadamy również dwa przestronne pokoje rodzinne o powierzchni ok.40 m2.
Pokoje z widokiem na Zespół Pałacowo – Parkowy lub ryneczek Łańcucki z pomnikiem Braci Cetnarskich, w tonacji dojrzałej oliwki położone są na pierwszym piętrze zaś w tonacji śnieżnej maliny na drugim. Nastrojowe oświetlenie, klasyczne meble o barwie czereśni oraz dobrej jakości tkaniny zapewniają funkcjonalność oraz wizualną harmonię.

Każdy pokój posiada funkcjonalną oraz nowocześnie zaprojektowaną łazienkę, wykonaną przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Kompozycję ceramiki, płytek w tonacji naturalnego ciepłego beżu, dużej tafli lustra dopełnia stylowa, półokrągła kabina prysznicowa.

Wypoczynek umilą herbaciane zestawy powitalne znajdujące się w każdym pokoju.
W całym Hotelu dostępna jest darmowa sieć WiFi.

Znajdujemy się w centrum miasta, 20m od Parku Zamkowego. Wiosną, jesienią i zimą z okien naszego hotelu można podziwiać Zamek, który jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce.
Naszym atutem jest dogodna lokalizacja, która umożliwia sprawną komunikację dzięki bliskości głównych węzłów komunikacyjnych: lotnisko Jasionka, trasa Przemyśl- Kraków, granica polsko- ukraińska.
 

ZDJĘCIA