Hotel Wilga*** – Kraków

ul. Przedwiośnie 16, 30-502 Kraków
tel:. 0048 12 29 444 29, 0048 500 047 526
fax: 0048 12 29 444 28
e-mail: hotel@wilga.krakow.pl
www.hotelwilgakrakow.pl

Facebook Google+ Twitter

OFERTA

Hotel Wilga to nowoczesny 3 gwiazdkowy obiekt usytuowany w pobliżu najbardziej atrakcyjnych (historycznych) miejsc Krakowa. Jego dogodna lokalizacja sprawia, że krótkim spacerkiem dojdziesz Drogi Gościu do starej dzielnicy żydowskiej – Kazimierz, na Wzgórze Wawelskie czy do samego serca Krakowa – Starego Miasta.

To dobre miejsce zarówno do wypoczynku jak i pracy. Oferujemy nocleg w Krakowie po atrakcyjnych cenach a dla zmotoryzowanych dodatkowo miejsce na hotelowym parkingu, Na potrzeby klienta biznesowego hotel ma do dyspozycji 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne a hotelowa restauracja zapewni obsługę cateringową w czasie konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych lub rodzinnych. Atmosferę prawdziwej gościnności tworzy zespół pracowników, którzy zadbają o to, aby Państwa pobyt stał się niezapomniany.

Jako jedyny hotel w Krakowie posiadamy profesjonalną kręgielnię – Zapraszamy wszystkich, zarówno Gości Hotelowych jak i mieszkańców Krakowa.Zachęcamy do spotkań ze znajomymi przy drinku bądź piwie, zorganizowania turnieju bowlingowego, gry w bilard, piłkarzyki czy oglądnięcia meczu na dużym ekranie.

PRAKTYKI

Restauracja

Tych dla których jedzenie jest sztuką serdecznie zapraszamy do spędzenia miłych chwil w Restauracji hotelu Wilga. Nowoczesna w stylu, klimatyzowana sala jest doskonałym miejscem na spotkania we dwoje, w gronie przyjaciół lub rodziny. Restauracja serwuje potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej.

Chętnie zorganizujemy dla Państwa imprezy takie jak:

 • Wesela
 • Komunie
 • Rocznice ślubu lub wszelkiego rodzaju jubileusze
 • Urodziny – również dla dzieci
 • Imieniny

Kręgielnia
Jako jedyny Hotel w Krakowie posiada KRĘGIELNIĘ. Zapraszamy wszystkich, zarówno Gości Hotelowych jak i mieszkańców Krakowa. Chcesz spędzić mile czas lub chcesz zorganizować niezapomniane urodziny przyjdź do Kręgielni w Krakowie w Hotelu WILGA. Impreza w Wildze to najlepszy pomysł! Gra w kręgle, bilard, piłkarzyki, tort urodzinowy, pizza to tylko część tego co możemy zaproponować. Urodziny na kręgielni to murowany sukces! Nieważne czy zaprosisz kilka czy kilkanaście osób, grając w kręgle będziecie się świetnie bawić.
Nie czekaj dłużej zarezerwuj termin pod numerem telefonu:
012 29-444-29 lub wyślij email pod adres hotel@wilga.krakow.pl

Sale konferencyjne – Hotel Wilga Kraków

Konferencja w Hotelu Wilga – dlaczego nie!

Atut – doskonała lokalizacja obiektu – o krok od Starego Miasta i dzielnicy Kazimierz najciekawszych miejsc Krakowa. Hotel Wilga oddaje do Państwa dyspozycji 3 nowoczesne sale konferencyjne w Krakow przygotowane do organizowania seminariów, sympozjów, szkoleń oraz bankietów.

Wszystkie sale są klimatyzowane z możliwością zaciemnienia oraz standardowo wyposażone w:

 • Ekran
 • Flipchart
 • Rzutnik multimedialny
 • Nagłośnienie
 • Zestaw DVD/ CD
 • Bezprzewodowe łącze internetowe

 

ZDJĘCIA

.