Kula Bowling & Club Rzeszów

ul. Krakowska 20, 35-111 Rzeszów (Galeria Nowy Świat poziom +2)
e-mail: biuro@kula-club.pl
ww.kula-club.pl

Facebook Google+ Twitter

OFERTA

Kula Bowling & Club to największy taki obiekt w Polsce południowo – wschodniej. Na powierzchni 1800 m2 znajduje się: 12 torów bowlingowych, 6 stołów bilardowych, dyskoteka, dwa doskonale wyposażone bary, gry zręcznościowe oraz Sala Vip wyposażona w kompletny sprzęt audio wizualny.

Organizujemy:

 • Imprezy firmowe
 • Imprezy prywatne
 • Urodziny
 • Wieczory panieńskie/kawalerskie

W Kuli odprawimy Twoje urodziny tak jak zechcesz!

Organizując u nas swoją imprezę otrzymasz:

 • lożę gratis,
 • przy rezerwacji toru na min. 1 godzinę butelkę wystrzałowego szampana,
 • Istnieje możliwość zarezerwowania Sali VIP na wyłączność oraz poszerzenie oferty o opcję cateringu.
 • Od poniedziałku do czwartku organizujemy również imprezy osiemnastkowe!

Szczegółowe informacje odnośnie imprez urodzinowych pod numerem telefonu: 17 717 90 60 wew. 20

Dla firm
Jesteś właścicielem, współwłaścicielem lub pracownikiem firmy? Chcesz zaoferować swoim pracownikom, kolegom/koleżankom odrobinę świetnej rozrywki? Kula Bowling & Club to doskonałe miejsce na imprezy firmowe i imprezy integracyjne! Czas spędzony u nas na pewno zaowocuje lepszą motywacją do pracy.

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Świadczymy szeroki zakres usług; w ramach imprez firmowych oferujemy:

 • organizację turniejów bowlingowych oraz bilardowych z nagrodami,
 • urozmaicony catering,
 • możliwość wynajęcia na wyłączność Sali VIP z projektorem i niezależnym źródłem dźwięku,
 • możliwość wynajęcia całego klubu na wyłączność,
 • vouchery dla pracowników na bilard i kręgle.

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i sugestie. Całą ofertę dostosujemy do Waszych indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy doskonałą zabawę, profesjonalną obsługę i wysoką jakość świadczonych usług.
Udowodnimy Wam, że zdrowa rywalizacja sprzyja integracji!

W Kuli odprawimy Twój wieczór kawalerski/panieński tak jak zechcesz!
Organizując u nas swoją imprezę otrzymasz:

 • lożę gratis,
 • wstęp gratis.

Istnieje możliwość zarezerwowania Sali VIP na wyłączność oraz poszerzenie oferty o opcję cateringu. Szczegółowe informacje odnośnie imprez urodzinowych pod numerem telefonu: 17 717 90 60 wew. 20

 

PRAKTYKI

BOWLING & BILARD
Kula to miejsce gdzie nie tylko możecie co weekend bawić się na świetnych imprezach, ale także na co dzień doznać smaku zwycięstwa! Kręgle, bilard, dart – to tylko kilka rozrywek, które zapewnią Wam niezapomniany czas w naszym klubie.
Oferujemy Wam 12 nowoczesnych, profesjonalnych torów bowlingowych, na których swoich możliwości może spróbować każdy w wieku od 3 do 133 lat. Dla najmłodszych mamy pomocnicze bramki, które ułatwią grę. Do Waszej dyspozycji mamy również 6 stylowych stołów bilardowych. Pokryty niebieskim suknem, wysokiej klasy sprzęt sprawi, że bila zawsze wpadnie do właściwiej uzy!

DYSKOTEKA
Kwintesencją zabawy w Kuli są niezapomniane dyskoteki! Nasi DJ to eksperci w wyszukiwaniu gatunków muzyki dopasowanej precyzyjnie do waszego gustu.
Na naszym parkiecie pomiędzy ogromnym barem, a klimatycznymi lożami, poczujecie się jak w krainie muzyką ociekającą, a o doskonałej jakości odsłuch, zadba profesjonalny system nagłaśniania, szanowanej na całym świecie firmy OHM.
Dodatkowo zaawansowane oświetlenie oraz efekt dymownicy sprawią, że każda dyskoteka na klimatyzowanym parkiecie będzie niezapomnianym przeżyciem!

STREFA KIBICA
U nas nie musisz kupować biletu na mecz żeby poczuć emocje jak na prawdziwym stadionie!
W Kuli na bieżąco nadajemy dla Was najważniejsze wydarzenia ze świata sportu rozgrywające się na obiektach sportowych w Polsce i na całym świecie.
U nas kibicujecie w specjalnie przygotowanej na te okazje Strefie Sport Area. To przestronna sala z projektorem, dużym ekranem oraz niezależnym źródłem dźwięku.
Emocje będziecie mogli podsycić korzystając z oferty znajdującego się w Strefie kibica baru. Różnorodny wybór alkoholi dla mężczyzn oraz wspaniałe koktajle dla kobiet wprowadzą Was w klimat prawdziwej rywalizacji.

ZDJĘCIA

.