XIII edycja Konkursu Najlepszy Produkt Turystyczny!!

Rusza kolejna już edycja Konkursu Najlepszy Produkt Turystyczny. Po raz 13 zostaną przyznane Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej. Konkurs, co roku wyłania najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne. Nagrodzonym i wyróżnionym produktom zostają przyznane Certyfikaty POT, które są szczególną rekomendacją i gwarancją dla turysty.

15 czerwca został ogłoszony początek trzynastej edycji Konkursu. Etap regionalny potrwa do 4 września br. Od 7 września będzie trwał etap ogólnopolski. Równolegle będzie przebiegał konkurs internetowy, na ogólnopolskim portalu tj. onet, wp, interia), w którym to internauci będą głosowali na ich zadaniem najlepszy produkt turystyczny.
Laureatów poznamy w październiku br. podczas Targów Tour Salon w Poznaniu. Nagrodą dla zdobywcy Złotego Certyfikatu POT jest kampania promocyjna w kraju o wartości nie mniejszej niż 100 tys. zł, a jej szczegółowy plan zostanie opracowany wspólnie z laureatem przed upływem trzech miesięcy od daty zakończenia Konkursu.

Zdobywcą Złotego Certyfikatu, czyli najbardziej wyjątkową i profesjonalną atrakcje turystyczne w Polsce w ubiegłym roku był Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. W ramach kampanii tuż przed wakacjami rozpoczęła się i potrwa do 30 czerwca br. kampania billboardowa w trzech województwach.

Zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat tegorocznej edycji odsyłamy doRegulamin XIII edycji Konkursu Certyfikat POT

Zapraszamy też na stronę dedykowaną Konkursowi: www.polskapodajdalej.pl

Osoby, które wolą kontakt bezpośredni mogą kierować pytania do koordynatora konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej” Anny Księżnik. Tel.: 22 536-70-25, e-mail: anna.ksieznik@pot.gov.pl